Imprezy firmowe i imprezy integracyjne w Bieszczadach

Firmowe spotkania mogą i powinny być ciekawe, dlatego oferujemy naszym klientom możliwość zorganizowania imprezy integracyjnej w Bieszczadach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na spotkania firmowe.

null
Scenariusz 1 – Fabryka Adrenaliny
Kurz, błoto i gwarancja, że nie zapomnisz tej imprezy!

To wyprawa dla tych, którzy nie boją się pobrudzić własnych ubrań a siniaki są dla nich na porządku dziennym. Rozpoczniemy wyprawę od przejazdów quadami. Czekają na Was trasy zarówno dla tych początkujących, ale także dla starych wyjadaczy. Każdą grupę będzie prowadził instruktor, który będzie pomagał i udzielał wskazówek na trasie. Kolejna atrakcja to przejazdy off-road. Tym razem czeka pokonywanie leśnych przeszkód (koleiny, błoto, woda). To wyprawa, która dostarczy mam wrażeń i moc adrenaliny.

null
Scenariusz 2 – Olimpiada na Wesoło
Olimpiada na wesoło to gry Team Bulding (zarówno konkurencje indywidualne, ale także grupowe), podczas której uczestnicy biorą udział w nietypowych zawodach sportowych. Czekają na Was niekonwencjonalne konkurencje, w których najważniejsza jest gra fair play – jak na olimpiadę przystało. Będziecie zbierać punkty, gdzie najlepsi staną później na podium. Zmierzycie się w łucznictwie – sprawdzając swoje celne oko, będziecie pokonywać slalom czy ścigać się w workach. Dodatkowo rzut farmera, wbijanie gwoździ na czas czy rzuty toporkami do bieszczadzkiego niedźwiedzia.
null
Scenariusz 3 – Wodni Agenci
Bieszczady to nie tylko wspaniałe góry, ale także możliwość korzystania z wodnych atrakcji. Proponujemy Wam na początek relaksacyjny REJS ŻAGLÓWKĄ po Jeziorze Solińskim. Rejs odbywa się pod okiem sternika, który będzie nie tylko czuwał nad waszym bezpieczeństwem ale snuł morskie opowieści. Po relaksacyjnym rejsie zabierzemy Was nad rzekę San, gdzie rozpoczniemy aktywny wypoczynek czyli SPŁYW PONTONAMI. W otoczeniu malowniczej przyrody, będziemy płynąć spokojną rzeką do celu. Na końcu wyprawa czeka na Was ognisko z kiełbaskami.

Możliwość uzupełniania programu o:
– zwiedzanie zapory wewnątrz

null
Scenariusz 4 – Gra terenowa Poszukiwanie zaginionej wsi
Gra integracyjna „Poszukiwanie Skarbów” to rekreacyjna zabawa w małych zespołach, polegająca na poszukiwaniu wyznaczonych punktów, przedmiotów i wykonywaniu zadań. W podziale na mniejsze grupy, będzie trzeba jak najszybciej wykonywać zadania i odnaleźć ukryte punkty – wszystko po to, by wyprzedzić pozostałe drużyny. Dotrzecie do dawnej wioski, w której niegdyś pomieszkiwali ludzie, gdzie kiedyś istniała ich osada, która dziś jest „wioską widmo”.

Możliwość uzupełniania programu o:
– ognisko z kiełbasami

null
Scenariusz 5 – Pokonaj 4 żywioły
Cztery żywioły – WODA – OGIEŃ – ZIEMIA – POWIETRZE
Zasmakuj przygody podczas pokonywania Bieszczadzkich żywiołów.

Każdy z nich niesie ze sobą różnorodność, których podziału dokonała sama natura. Wykorzystując walory przyrodnicze, naturalne bogactwo świata będziemy walczyć ze swoimi słabościami. Przygoda to nie tylko sprawdzian sił ale również będziecie mogli się przekonać jak trudno jest teraz już sobie poradzić bez telefonów, zasięgu, Internetu czy nawigacji GPS. ​

Mamy dla Was atrakcje, które odpowiadają 4 ŻYWIOŁOM!

OGIEŃ „ Pożar a własne bezpieczeństwo”
Czekają na Was zajęcia ze sztuki rozpalania ognia za pomocą krzesiwa. Po ognisku ułożymy wielką ścieżkę ognia, gdzie czeka na Was spacer po rozżarzonych węglach ogniska.

POWIETRZE „ Wzbij się ponad swoje granice”
Czeka na Was lot szybowcem nad Bieszczadami. Po zwiedzaniu przestworzy będziecie musieli pokonać trasę wykorzystując orientację w terenie. Będziecie musieli mieć oczy szeroko otwarte podczas marszu na orientację. Wasze wskazówki to, mech, słońce – azymut – odnalezienie punktu w terenie – szkoła przetrwania w górach w różnych warunkach

WODA „ Dotknąć ulotnego”
Przed Wami spływ pontonami rzeką San. W 9-osobowych pontonach będziemy pokonywać malowniczą rzekę, przyroda wokół pozwoli na chwilę zapomnienia i ucieczki od dnia codziennego. Po spływie wyruszymy w teren, gdzie czeka na Was pokonywanie wodnych przeszkód – przygotowanie wody do spożycia z różnych źródeł – gotowanie na ogniu – zaparzanie napojów z leśnych roślin

ZIEMIA „ Tajemnicze podziemia”
Zmierzycie się z potęgą tego co nas otacza – Rozpoczniecie od budowy schronienia i przygotowywania obozowiska oraz posiądziecie umiejętności maskowania się w terenie. Będziecie musieli przygotowywać posiłek na łonie natury – prowizoryczne stworzenie najpotrzebniejszych narzędzi.

null
Scenariusz 6 – Poczuj to na sobie
Dla miłośników mocnych wrażeń proponujemy rozgrywki paint-ball połączone z survivalem.
Czeka na Was wyprawa w teren leśny, aby móc znaleźć na dla swojej drużyny bezpieczne i strategiczne miejsce. Na sygnał instruktora rozpoczną się leśne rozgrywki, gdzie celem jest wyeliminowanie drużyny przeciwnej. Wszyscy będziecie mieć do dyspozycji aż po 200 kulek, które staną się dla Was jedyną bronią. Tylko od Was będzie zależeć los swojej drużyny. A na wygraną drużynę czeka „płynna” nagroda!

Dlaczego na imprezę z nami?

Posiadamy swój sprzęt
Sprzęty wykorzystywane podczas zabaw i gier jest atestowany i co roku konserwowany. Sprzęt jest wytrzymały i odporny na trudne warunki.
Wykwalifikowani instruktorzy
Osoby prowadzące zajęcia, to osoby z uprawnieniami, którzy czuwają nad Waszym bezpieczeństwem.
Zapewniamy bezpieczeństwo
Każdy uczestnik naszej imprezy jest ubezpieczony przez firmę AXA
Ciekawe miejsca
Staramy się, aby nasze zajęcia odbywały się w otoczeniu przyrody. Dodatkowo zaznaczamy, że każda impreza nie ingeruje nielegalnie w środowisko przyrodnicze. Imprezy typu off-road odbywają się na specjalnie przygotowanym terenie.
Pysznie Karmimy
Współpracujemy z najlepszą firma cateringową w Bieszczadach Leśne Smaki, która zapewnia na naszych imprezach świeżo przygotowane dania z najlepszych produktów.
Dajemy z siebie wszystko
Gwarantujemy zadowolenie wszystkich uczestników, staramy się aby impreza była najwyżej jakości połączona ze świetną zabawą
Masz inny pomysł?
Napisz, zadzwoń – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Zrealizujemy najbardziej szalony pomysł!
Zorganizujemy dla Was kompleksową imprezę firmową
– transport (bus lub autokar)
– zakwaterowanie/ nocleg
– wyżywienie/biesiady wieczorne z oprawą muzyczną
– realizację najbardziej szalonego pomysłu
– dla chętnych możliwość realizacji filmu lub zdjęć z pobytu

Atrakcje

sprawdź jak spędzić aktywnie czas w Bieszczadach

A może jeszcze macie ochotę na zwiedzanie BIESZCZADÓW?

Proponujemy Wam wycieczki, które pokażą najważniejsze atrakcje i zabytki w regionie.

Galeria

Facebook

X