Dla rodzin

Wycieczka jednodniowa
KOSZT
w zależności od wybranych zajęć
KIEDY
maj – czerwiec – lipiec – sierpień
GDZIE
w zależności od wybranych zajęć

Integracja rodzinna jest najważniejsza! Mamy dla Was propozycję na spędzenie wspólnego czasu razem z dziećmi!
To nie lada wyzwanie połączyć pokolenia – ale NAM SIĘ UDAŁO!
Wspólnymi siłami będziecie musieli rozwiązać zagadki, pokonać przeszkody, zdobyć nowe sprawności, by przetrwać w Bieszczadzkiej Knieji.
Rodzice i dzieci będą musieli połączyć siły, znaleźć wspólne rozwiązania i dotrzeć do celu. Gry i zabawy oferowane przez nas mają na celu pomniejszenie granicy pomiędzy światem dorosłych i dzieci.​
To czas kiedy rodzina łączy się w jedno!

Nasza oferta zajęć:

SPŁYW PONTONAMI:
– spotkanie z instruktorem w Zwierzyniu lub Sanoku (trasa uzależniona od stanu wody)
– Spływ do Hoczwi lub Lisznej, trasa ok. 8 km
– przewóz uczestników busem na początek spływu
» Grupa: max. 55 os. (5 pontonów 9 os. i 2 pontony 5 os.)
» Cena: Cena: 45 zł/os. dorośli, 40 zł/os. dzieci od 3-16 lat, poniżej 3 lat gratis
» Cena zawiera: wypożyczenie pontonu (kapok, pagaj), szkolenie instruktora, zasady bezpieczeństwa, powrót uczestników busem na miejsce startu spływu
PAINTBALL:
– spotkanie z instruktorem w Nowosiółkach przy Muzeum Knieja
– rozgrywki PaintBall z instruktorem w lesie z przeszkodami. Rozegranie kilku autorskich scenariuszy. Maska, strój moro, marker i 100 kulek w zestawie
– możliwość dokupienia kolejnych 100 kulek – 20 zł
» Grupa: od 10-20 os. (max 20 os. dziennie) (minimum logistyczne 550 zł)
» Cena: 55 zł/os.
POSZUKIWANIE SKARBÓW:
– spotkanie z instruktorem w Nowosiółkach przy Muzeum Knieja
– spacer z mapą i nawigacją GPS do dawnej osady za lasem, rozwiąż zagadki by dotrzeć do zakopanego skarbu, trasa ok. 2 h (4 km)
» Grupa: min. 10 os.
» Cena: 45 zł/os. dorośli, 35 zł/os. dzieci od 3-16 lat, poniżej 3 lat gratis

Zobacz też

pozostałe wycieczki jednodniowe

Galeria

NAJLEPSI PRZEWODNICY
Każdy z naszych przewodników to pasjonat, dla którego prowadzenie wycieczki to nie tylko praca, ale przede wszystkim hobby. Każdy z przewodników czuwa nad waszym bezpieczeństwem oraz zawsze odpowie na nurtujące Was pytania. Każdy z naszych przewodników posiada dużą wiedzę, poczucie humoru i angażuje się z realizację programu – dzięki czemu nawet najprostsza wycieczka zamienia się w Wielką Przygodę!
UNIKATOWE PROGRAMY
Staramy się zawsze, aby obok wiedzy przewodników mieliście okazję zobaczyć niepowtarzalną przyrodę Bieszczadów oraz najważniejsze atrakcje turystyczne. Każdy program jest idealnie dopasowany, by nawet jeśli mamy tylko jeden dzień „w okolicy”, to pokażemy Wam to co najciekawsze. Posiadamy kilka AUTORSKICH programów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających uczestników.
WYGODA
Korzystając z naszych usług oferujemy kompleksową usługę, Na Wasze życzenie przygotowujemy program, dostosowany do Waszych oczekiwań, dopieramy do grupy przewodnika, instruktora. Dodatkowo nie musicie martwić się o transport, bowiem możemy pomóc Wam zorganizować także przyjazd w Bieszczady. Współpracujemy z przewoźnikami z całej Polski, którzy oferują komfortowe autokary i busy.

Facebook

X