Wycieczka rowerowa

Wycieczka jednodniowa
KOSZT
wycena indywidualna
KIEDY
dowolny termin na zamówienie dla grupy
GDZIE SIĘ SPOTYKAMY
Spotykamy się w Bystrem k/Baligrodu (przy naszej Wiosce Survivalowej). cimy przez Baligród do Bystrego.

Za oknem coraz cieplej, słońce zachodzi coraz później – to znak, że pora odkurzyć naszego „dwukołowego” przyjaciela i wyruszyć na aktywne zwiedzanie okolicy. Trasa, którą proponujemy wynosi ok 25km – natomiast na zamówienie dla grup, możemy w każdej chwili dostosować trasę do Twoich wymagań i oczekiwań. Przez cały okres letni aż do późnej jesieni na naszych wycieczkach pragniemy pokazać Ci najciekawsze miejsca związane z historią, religią i kulturą regoinu. Poruszamy się m.in po terenie Nadleśnictwa Baligród- gdzie prowadzi jedna z najpiękniejszych Bieszczadzkich tras rowerowych. Ominiemy główne trasy, zostawimy asfalt daleko za sobą i wybierzemy się w podróż, by okryć świat przyrody.

Jeśli zatem jesteś miłośnikiem dwóch kółek – ta wycieczka jest idealna dla Ciebie. Jeśli chcesz spróbować swojej przygody w „kręceniu dwóch kółek” – nie ma problemu.

Na miejscu startu wycieczek – mamy własną wypożyczalnię rowerów.

Wycieczka odbywa się w bezpiecznym otoczeniu i jest to idealna alternatywą do spędzenia wspólnie z dziećmi czasu. Ci najmłodsi mogą się wyszaleć, a rodzice będą się delektować wspaniałym krajobrazem.

Atrakcje na szlaku:

  • Kamieniołom – będziecie mogli zobaczyć odkrywkę fliszu Karpackiego oraz poszukać kryształu górskiego – naszego bieszczadzkiego diamentu
  • Sztolnia Aleksandra Fredry, gdzie wydobywano Rudę Żelaza
  • Źródło wody Anna, skąd można zaczerpnąć źródlanej wody arsenowej
  • Jeziorko Bobrowe i punkt widokowy na Chryszczatą
  • Doliny nieistniejących wsi
  • Paśnik, miejsce gdzie trzyma się zimą pokarm dla leśnych zwierząt
Oferta zawiera:
– Opiekę przewodnika – rowerzysty
– Ubezpieczenie NN

Zobacz też

pozostałe wycieczki jednodniowe

Galeria

Facebook

X