Off-road

Bieszczady słyną ze swej dzikości i pięknych krajobrazów, które są niedostępne dla zwykłych samochodów osobowych.
Dlatego też bardzo często samochody terenowe są wykorzystywane do tego, aby bezpiecznie dojechać w najciekawsze zakątki Bieszczadów. Musi to jednak być pogodzone z szacunkiem dla przyrody i mieszkańców tego zakątka Polski. W związku z tym wspieramy organizację imprez off-road’owych, które poza dostarczeniem niezapomnianych wrażeń uczestnikom pokazują i uczą jak korzystać ze sportów motorowych w zgodzie z innymi i samą przyrodą.

Czeka na Was niezwykła wyprawa, która będzie wymagać od Was dyscypliny i umiejętności radzenia sobie w terenie.
W swojej ofercie posiadamy opcje wyprawy off-road gdzie jesteście jako uczestnicy. Nasi kierowcy prowadzą swoje auta.
Pamiętajmy jednak, że jeździmy TYLKO I WYŁĄCZNIE po wyznaczonych trasach, specjalnie przygotowanych pod tego typu atrakcję.

Wyprawy off-roadowe to idealny dodatek do imprezy firmowych. Błoto, kurz i przejazdy leśne dostarczą wielu emocji i niezapomnianych wrażeń.

Nasza firma proponuje Wam szereg pakietów i aktywności związane z wyprawami off-road. Zaczynamy od Bieszczadów, gdzie proponujemy od godzinnych przejazdów kończąc na całodziennych wyprawach połączonych z innymi aktywnościami typu paintball. Dodatkowa możliwość to poruszanie się przy pomocy roadbook-ów lub za/ z instruktorem.

Na imprezy firmowe, gdzie wyprawa offroad-owa jest głównym elementem – zabezpieczamy wyprawę medycznie lub robimy szkolenie, które poprowadzi policja.

Mamy także alternatywę dla tych, którzy chcieli by także dotrzeć w trudno dostępne miejsca, natomiast chcieli by pokonać trasę „na spokojnie”. Oferujemy REKREACYJNE PRZEJAZDY SAMOCHODAMI TERENOWYMI. Poruszamy się także po dostępnych drogach leśnych, które prowadzą do nieistniejących wsi, do miejsce wypału węgla drzewnego czy na punkty widokowe.

Nieważne, który scenariusz wybierzesz. Czy chcesz „poczuć” błoto na sobie, czy spokojnie obserwować trasę zza okien auta – wystarczy Twój jeden telefon a my zajmiemy się resztą.

Pamiętajcie jednak, że nasze wyprawy samochodami terenowymi organizujemy NIE TYLKO po Bieszczadach. Dla spragnionych wrażeń proponujemy wyjazdy na Ukrainę i Rumunię. To tam dzikie bezdroża pozwolą na uwolnienie swoich emocji! Scenariusze tych wypraw pisane są na zamówienie.

Galeria

Facebook

X