Bieszczadzkie Fotosafari

Wycieczka jednodniowa
Biuro Podróży DZIKIE BIESZCZADY za wyprawę BIESZCZADZKIE FOTOSAFARI zastało nagrodzone i wyróżnione jako PRODUKT TURYSTYCZNY ROKU 2013 organizowanym przez Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną
KOSZT
600 zł / grupa max. 6 osób
KIEDY
codziennie
GDZIE SIĘ SPOTYKAMY
Nowosiółki (parking przy Muzeum Knieja)

Bieszczadzkie Fotosafari to propozycja dla tych, którzy pasjonują się fotografią i życiem dzikich zwierząt.

To unikalna szansa na obcowanie ze światem bieszczadzkiej przyrody oraz niepowtarzalna okazja do zrobienia zdjęcia jednemu z wielkiej bieszczadzkiej piątki – w jego naturalnym otoczeniu. Tropem żubra, misia, jelenia, rysia i wilka poprowadzą Cię doświadczeni przewodnicy, którzy Bieszczady znają jak własną kieszeń.
Nasza oferta to świetna alternatywa dla spędzania czasu przed komputerem i telewizorem. Staramy się łączyć zabawę z atrakcyjnym przekazywaniem wiedzy. Wierzymy, że tam gdzie jest ciekawość i radość, jest też większa szansa na osobisty rozwój.

Każdego uczestnika fotosafari zapraszamy do uczestnictwa w przyrodniczych prelekcjach prowadzonych przez specjalistów.
Udział w wycieczce samochodem marki UAZ lub specjalnie przygotowaną terenówką oraz pieszej wędrówce po mniej znanych szlakach to z kolei szansa do skonfrontowania teorii z praktyką.
Pod opieką wykwalifikowanych przewodników i przyrodników turyści będą poznawać beskidzkie lasy, tropić ślady zwierząt, a przede wszystkim wykonywać oryginalne, piękne zdjęcia.

BIESZCZADZKIE FOTOSAFARI to „WIELKA PRZYGODA W MAŁYCH GRUPACH” dlatego prowadzimy je dla maksymalnie sześciu osób na raz.

Plener w malowniczych górach to spełnienie marzeń amatorów i profesjonalistów, dla których uwiecznianie przyrody na fotografiach jest sposobem na realizację kreatywnych zamierzeń. Nie da się też ukryć, że trudno o lepszy sposób na relaks. Wędkowanie, rejsy łódką, świeże powietrze, wysiłek fizyczny i umysłowy – świetnie wpłyną na regenerację organizmu oraz ukojenie nerwów.

Jak się przygotować
– ciemne, stonowane kolory ubrania (najlepiej nieszeleszczące)
– wygodne obuwie do wędrówki w terenie
– lornetka, aparat
– nie używać rano perfum 🙂

Zobacz też

pozostałe wycieczki jednodniowe

Galeria

NAJLEPSI PRZEWODNICY
Każdy z naszych przewodników to pasjonat, dla którego prowadzenie wycieczki to nie tylko praca, ale przede wszystkim hobby. Każdy z przewodników czuwa nad waszym bezpieczeństwem oraz zawsze odpowie na nurtujące Was pytania. Każdy z naszych przewodników posiada dużą wiedzę, poczucie humoru i angażuje się z realizację programu – dzięki czemu nawet najprostsza wycieczka zamienia się w Wielką Przygodę!
UNIKATOWE PROGRAMY
Staramy się zawsze, aby obok wiedzy przewodników mieliście okazję zobaczyć niepowtarzalną przyrodę Bieszczadów oraz najważniejsze atrakcje turystyczne. Każdy program jest idealnie dopasowany, by nawet jeśli mamy tylko jeden dzień „w okolicy”, to pokażemy Wam to co najciekawsze. Posiadamy kilka AUTORSKICH programów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających uczestników.
WYGODA
Korzystając z naszych usług oferujemy kompleksową usługę, Na Wasze życzenie przygotowujemy program, dostosowany do Waszych oczekiwań, dopieramy do grupy przewodnika, instruktora. Dodatkowo nie musicie martwić się o transport, bowiem możemy pomóc Wam zorganizować także przyjazd w Bieszczady. Współpracujemy z przewoźnikami z całej Polski, którzy oferują komfortowe autokary i busy.

Facebook

X