Bieszczadzkie Smaki Połonin

Wycieczka jednodniowa
KOSZT
wycena indywidualna
KIEDY
dowolny termin na zamówienie dla grupy
CZAS TRWANIA WYCIECZKI
Jest to wycieczka całodniowa. Trwa ok. 8-9 h.
CENA ZAWIERA
usługę transportową, opłaty parkingowe, usługę przewodnicką na całej trasie, bilety do zwiedzanych obiektów, degustację win i lokalnych przysmaków, ubezpieczenie NNW, (zabawy dla dzieci)
UBEZPIECZENIE
Każdego uczestnika ubezpieczamy (NNW) w firmie ubezpieczeniowej UNIQA. Dokonując zakupu/rezerwacji wycieczki klient jednocześnie wyraża zgodę na przetworzenie danych osobowych w celach ubezpieczeniowych, kontaktowych i archiwizacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych – Dz. U. Nr 133, poz. 883) zgodnie z zasadami Polityki Prywatności obowiązującej w Biurze Podróży Dzikie Bieszczady.

Bieszczady skrywają wiele smaków i tajemnic. Wdrap się z nami na najsłynniejszą POŁONINĘ WETLIŃSKĄ. Z nami będziesz mieć okazję poznać „Bieszczadzkie Smaki”. Odwiedzimy bacówkę i dowiecie się jak produkuje się sery, spróbujecie lokalnych FUCZKÓW czy chleba ze smalcem. A do zaostrzenia smaków posłuży nam WINO WĘGIERSKIE, bowiem znajdujemy się na WINNYM SZLAKU. Oprócz smaków zapraszamy Was na poznanie kultury regionu i wizytę w dawnej drewnianej cerkwi w Smolniku nad Sanem. Jest to świątynia wyjątkowa – została bowiem wpisana na listę UNESCO.

W NASZYM PROGRAMIE:

SMOLNIK nad Sanem, wizyta w dawnej cerkwi wpisanej na liście UNESCO
Bieszczadzki Park Narodowy, spacer na Połoninę Wetlińską, gdzie mieściło się słynne Schronisko „Chatka Puchatka”. Trasa ok. 3h
Wizyta w BACÓWCE, możliwość spróbowania i kupienia lokalnych serów. Do spróbowania sery kozie, owcze i mieszane. Dodatkowo sery na wagę (bundz, hucuł) i do popicia żętyca!
NOWOSIÓŁKI, zwiedzanie największej ekspozycji przyrodniczo – łowieckiej w Bieszczadach. Opowieści o faunie Bieszczadów.
Degustacja WIN węgierskich oraz lokalnych przysmaków (fuczki, chleb ze smalcem)
– Na koniec „poczęstunek” trunkiem w owoców lasu
*dla dzieci poniżej 18 roku życia zorganizowane zostaną zabawy

Dodatkowo program możemy wzbogacić o:
Spotkanie z Bieszczadzkim Artystą Burym, gdzie opowie nam o Bieszczadzkich Dusiołkach
Co warto ze sobą zabrać
– Gotówkę (przyda się podczas możliwości zakupu pamiątek)
– Polar/ kurtka – wycieczki wyjeżdżają wcześnie rano, natomiast pobyty są wieczorami. W tych porach jest chłodniej, wiec przyda się cieplesze okrycie
– Coś od deszczu –nigdy nie wiadomo, co może nas zaskoczyć 
– Suchy prowiant/woda – Wycieczka jest całodniowa, dlatego proponujemy by mieć ze sobą coś do picia oraz drobny posiłek
– Odpowiednie, wygodne obuwie – czekają nas krótkie spacery,
– Aparat/ kamera – wszystko to, co zatrzyma czas i wspomnienia podczas pobytu na wyjeździe

Zobacz też

pozostałe wycieczki jednodniowe

Galeria

NAJLEPSI PRZEWODNICY
Każdy z naszych przewodników to pasjonat, dla którego prowadzenie wycieczki to nie tylko praca, ale przede wszystkim hobby. Każdy z przewodników czuwa nad waszym bezpieczeństwem oraz zawsze odpowie na nurtujące Was pytania. Każdy z naszych przewodników posiada dużą wiedzę, poczucie humoru i angażuje się z realizację programu – dzięki czemu nawet najprostsza wycieczka zamienia się w Wielką Przygodę!
UNIKATOWE PROGRAMY
Staramy się zawsze, aby obok wiedzy przewodników mieliście okazję zobaczyć niepowtarzalną przyrodę Bieszczadów oraz najważniejsze atrakcje turystyczne. Każdy program jest idealnie dopasowany, by nawet jeśli mamy tylko jeden dzień „w okolicy”, to pokażemy Wam to co najciekawsze. Posiadamy kilka AUTORSKICH programów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających uczestników.
WYGODA
Korzystając z naszych usług oferujemy kompleksową usługę, Na Wasze życzenie przygotowujemy program, dostosowany do Waszych oczekiwań, dopieramy do grupy przewodnika, instruktora. Dodatkowo nie musicie martwić się o transport, bowiem możemy pomóc Wam zorganizować także przyjazd w Bieszczady. Współpracujemy z przewoźnikami z całej Polski, którzy oferują komfortowe autokary i busy.

Facebook

X