WCZASY WAKACYJNE w Bieszczadach - Osada Podróżnika

PRZEŻYJ Z NAMI NIEZAPOMNIANĄ PRZYGODĘ!
TERMINY
Skontaktuj się z nami.
OTOCZENIE
Pośród gór, w otulinie Bieszczadzkich lasów i nieopodal płynącym potoku jest ośrodek Osada Podróżnika w Hoczwi, do którego Państwa zapraszamy na wakacyjny wypoczynek. LASY – ZIELEŃ – CISZA – PRZYRODA, to idealne warunki by odciąć się od pędu dnia codziennego, zapomnieć o pracy i w pełni korzystać z uroku pobytu w Bieszczadach. Z myślą o Państwa wypoczynku przygotowaliśmy specjalne pakiety pobytowe. Postaramy się, aby każdy dzień pobytu był przygodą, która na długo zapadnie w pamięć. Nie bez powodu powiada się „W Bieszczady przyjeżdża się raz – później się już tylko wraca”

Pośród gór, w otulinie Bieszczadzkich lasów i nieopodal płynącym potoku jest ośrodek Osada Podróżnika w Hoczwi, do którego Państwa zapraszamy na wakacyjny wypoczynek.
LASY – ZIELEŃ – CISZA – PRZYRODA, to idealne warunki by odciąć się od pędu dnia codziennego, zapomnieć o pracy i w pełni korzystać z uroku pobytu w Bieszczadach.
Z myślą o Państwa wypoczynku przygotowaliśmy specjalne pakiety pobytowe. Postaramy się, aby każdy dzień pobytu był przygodą, która na długo zapadnie w pamięć.
Nie bez powodu powiada się „W Bieszczady przyjeżdża się raz – później się już tylko wraca”

NASZ PAKIET OBEJMUJE:

 • 8 dni – 7 noclegów w drewnianych domkach w Osada Podróżnika w Hoczwi dla 6 osób (3 pokoje 2-osobowe, w każdym pokoju osobna łazienka) + salon z aneksem kuchennym.
 • Spotkanie z przewodnikiem górskim z Biura Podróży Dzikie Bieszczady. Dowiecie się, co można robić w Bieszczadach, jak zaplanować pobyt lub gdzie wybrać się na wycieczkę.

PŁATNE DODATKOWO:

 • 7-osoba w domku (nocleg na sofie w salonie) – 30 zł/os.
 • Śniadania w formie szwedzkiego stołu:
  – dzieci do 3 lat – bezpłatnie
  – dzieci do lat 16 – 25 zł/os.
  – dorośli – 30 zł/os.
 • 1x wieczorny grill przy bieszczadzkiej muzyce. Poznacie „bieszczadzkie klimaty”, zasmakujecie w lokalnych potrawach:
  – dzieci do 3 lat – bezpłatnie
  – dzieci do lat 16 – 60 zł/os.
  – dorośli – 80 zł/os.
 • Organizacja wycieczek na Ukrainę, Węgry i po Bieszczadach.
KOSZT: 3570 zł /domek

Atrakcje

sprawdź jak spędzić aktywnie czas w Bieszczadach

Zobacz też

pozostałe oferty wczasów

Galeria

Facebook

X