Gry Team Building

Zapraszamy wszystkich na gry i zabawy Team Building. Nasza oferta jest skierowana do osób, które, szukają dobrej zabawy połączonej z rywalizacją.

SZKOLENIE ZAKAPIORA

Najprostsze konkurencje na pozór czasami mogą najbardziej utrudnić zadania. Jadąc w Bieszczady wielokrotnie słyszymy o micie „zakapiorstwa”. To Ci, którzy przed laty uciekali przed prawem, alimentami w region wolny od reguł. Dziś Zakapiorstwo powoli zanika, choć mówią, że pojawiają się młodzi, nowi… Zamieszkać w Bieszczadami, to nie lada wyzwanie – trzeba sprawdzić się w wielu pracach, które są nieodłącznym elementem życia w Bieszczadach.

Dla kogo?

Nasza propozycja skierowana jest właściwie dla każdego. W konkurencjach mogą brać udział zarówno dzieci jak i dorosłe osoby. Jest to idealna propozycja do uzupełniania wycieczki szkolnej czy atrakcji podczas imprezy firmowej.

Czekają na Was takie konkurencje jak:

Strzelanie z łuku – sprawdzamy celne oko. Każdy uczestnik zostanie przeszkolony, jak obchodzić się z łukiem, po krótkim szkoleniu musi zdobyć jak najwięcej punktów celując w tarczę.

Rzuty Podkowami – Bieszczady słyną z kowboi. To niczym Polski Dziki Wschód. Jak każdy prawdziwy mieszkaniec Bieszczadów, trzeba umiejętnie obchodzić się z podkowami a w razie czego i konia podkuć.

Wbijanie gwoździa –To tradycja i zwyczaj pochodzący wprost z Austrii. Tam, przed każdym barem stoi pieniek z gwoździami. Spotykają się koledzy, wbijają gwoździe – kto pierwszy. Kto przegrywa – stawia kolejkę…. Mieszkając w Bieszczadach fach stolarza, trzeba mieć w ręku, zatem i wy spróbujecie swoich sił, przy wbijaniu gwoździa na czas. Kto pierwszy ten lepszy!

Rzut Kaloszem – Jak każdy prawdziwy Bieszczadnik, po lasach, drogach spaceruje się w gumiakach. Czeka na Was konkurencja, która polega na rzucie gumiakiem na pal – konkurencja tylko wydaje się prosta, cóż kalosz potrafi sprawić wiele kłopotów.

Rzut Siekierkami – W Bieszczadach żyje wielu artystów, którzy potrafią z drewna wyczarować cuda. Posługiwanie się siekierami w Bieszczadach jest bardzo ważne, bo zawsze czy to trzeba narąbać drwa do kominka czy ściąć jakieś drzewo. Przed Wami konkurencja, gdzie będziecie musieli podczas rzutu zdobyć punkty – ważne by siekierka zatrzymała się, w pniaczku.

Wyścigi w workach – Nie ma łatwo w Bieszczadach, trzeba nauczyć się uciekać przed niedźwiedziem, który skrywa się w gęstwinie leśnej. W drużynach będziecie musieli jak najszybciej pokonać wyznaczony dystans. Ważne, by być szybszym niż przeciwna drużyna.

Spodnie Trzyosobowe – Tym razem kondycja w Bieszczadach weryfikuje tych najlepszych. Czasem trzeba nieźle poskakać, nieźle się nachodzić by dojść do celu. My Wam lekko utrudnimy to zadania i czeka na Was przemarsz, ale we trzy osoby na raz. Jak to będzie wyglądać – zobaczycie sami!

Przeciąganie liny – Siła jest najważniejsza, ale też nie zapominajcie o taktyce. Czeka na Was mnóstwo emocji.
W podziale na dwie grupy będziecie walczyć o miano najsilniejszej drużyny.

Bieszczadzki slalom – Czasami droga do domu jest kręta i nie łatwa… I to właśnie czeka na Was podczas slalomu. Omijacie przeszkody, starając się nie wylać/zbić rzeczy, którą musicie donieść. Pamiętajcie jednak, że droga może być pełna niespodzianek.

Każdy uczestnik naszych zabaw otrzymuje od nas CERTYFIKAT poświadczający zdobycie Bieszczadzkich Umiejętności.

Opcja dodatkowa: Nagrody dla najlepszych 🙂

INNE PROPOZYCJE ZABAW:

– Rzut Lassem czyli pokonaj Bieszczadzkie prerie i stań się Kowbojem!

– Pojedynek Kowbojów – Uczestnicy trochę zmokną, pojedynkując się w pistoletach na wodę

– Piniata – celność to podstawa. Piniata to także idealne rozwiązanie na imprezy urodzinowe

– Gwiazda Szeryfa – Postać kowboja, tylko gdzie jest jego odznaka. To jest własnie Wasze zadanie – umieścić gwiazdę w odpowiednim miejscu. Nie będzie łatwo, bo każdy uczestnik ma zamknięte oczy 🙂

– Bieg drwala – nietypowe drewniane buty – spróbuj w nich pokonać odpowiedni dystans

– Slalom z jajkiem – Jajko umieszczamy na łopatce a wy musicie pokonać tor przeszkód tak, by jajko wróciło całe

Galeria

Facebook

X