JESIEŃ - imprezy firmowe i wyjazdy integracyjne

Poranki są coraz chłodniejsze, doliny pokrywają się mgłami…

Poranki są coraz chłodniejsze, doliny pokrywają się mgłami – już wiemy, że nadchodzi JESIEŃ. Z pięknych, nie tak dawno ozdobionych w soczyście zielone kolory drzew zrywa ostatnie, pożółkłe już liście.

Tworzą one wspaniałe, latające korowody taneczne, które pozwalają się ponieść losowi. Natomiast te, które usilnie trzymają się drzew, nabierają wspaniałych kolorów od pomarańczowych do czerwonych i bordowych. Wtedy da się często słyszeć takie słowa jak niemożliwe, niewyobrażalne wręcz nierealne – tak wtedy mamy pewność zawitała w Bieszczady piękna złota jesień. To idealny czas na przyjazd w Bieszczady dla grup seniorów oraz na wyjazdy firmowe. Choć dni są już coraz krótsze, to zapraszamy Was na jesienne wyprawy połączone z grzybobraniem czy nasłuchiwaniem głosów jelenia. Wyjazdy integracyjne doskonale wpisują się wówczas w aurę jesiennych Bieszczadów. Jesienna pora to idealna okazja, by naładować baterię przed nadchodzącą zimą podczas wyjazdu firmowego. Dzięki temu pracownicy w pełni zmotywowani przetrwają do wiosny.

W ofercie Biura Podróży Dzikie Bieszczady znajdziecie mnóstwo atrakcji, które zapewniamy podczas złotej jesieni. Imprezy integracyjne i wyjazdy firmowe w ostatnim czasie stają się doskonałym elementem integracyjnym pracowników. Firmom organizującym imprezy integracyjne zapewniamy atrakcje, które staną się ważnym elementem podczas pobytu w Bieszczadach. Spływy pontonami, przejazdy samochodami OFF_ROAD, rozgrywki paintball czy ścianka wspinaczkowa wzbogacą Wasz pobyt w Bieszczadach i sprawią, że pracownicy wrócą naładowani pozytywną energią.

Nie zapominamy także o tych, którzy chcą poznać historię regionu i nacieszyć oko krajobrazami. Wycieczki dla seniorów są dużym wyzwaniem, które lubimy. Pragniemy osobom starszym pokazać prawdziwe Bieszczady, dzięki czemu przewodnik beskidzki poprowadzi Was pięknymi szlakami i chętnie odpowie na Wasze pytania. Służymy pomocą przy organizacji wycieczek dla seniorów czy grup emerytów, którzy chcą spędzić czas w Bieszczadach.

Wybierz interesującą Cię ofertę:

Facebook

X