RUMUNIA - W krainie Drakuli

Wycieczka zagraniczna wielodniowa

Program:

 • Dzień 1

  Wyjazd o godz. 20.00 z Rzeszowa, przejazd nocny przez Słowację i Węgry

 • Dzień 2

  – wjazd do Rumunii ok. godz. 4.00
  – przejazd przez Transylwanię po drodze zwiedzamy: Sighisoara (zabytkowe centrum miasta-UNESCO), kościół obronny w Prejmer, Rasnov (twierdza chłopska) przyjazd w okolicę Branu,
  – zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg w okolicach Branu.

 • Dzień 3

  – śniadanie
  – Pałac Peles w Sinaia, Braszów (zabytkowe centrum miasta, rynek, ratusz, „Czarny Kościół”, uliczka Sforii, mury obronne, Brama Schei, cerkiew Św. Mikołaja, czas wolny), Bran zamek Draculi,
  – przejazd w miejsce zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg

 • Dzień 4

  – śniadanie, wykwaterowanie.
  – Fagaras – zamek obronny (z zewnątrz), trasa transfogaraska (wyjazd autokarem lub kolejką linową), Sybin – średniowieczna starówka, mury obronne, rynek, ratusz, kościół ewangelicki, Most Kłamców, Pasaż Schodów, cerkiew prawosławna),
  – dojazd na nocleg i obiadokolację do Alba Julii, wieczorny spacer po cytadeli.

 • Dzień 5

  – śniadanie,
  – Alba Julia – Cytadela, cerkiew koronacyjna, Turda – kopalnia soli, Kluż – spacer po mieście, obiad, zakupy,
  – wyjazd w drogę powrotną,
  – Planowany przyjazd do Polski ok. godz. 24:00.

Cena zawiera:
– transport, opłaty drogowe, parkingi.
– 3 noclegi, 3 śniadania w formie bufetu, 4 obiadokolacje.
– ubezpieczenie NNW i KL
– opieka pilota – przewodnika
– bilety wstępów

Jest to propozycja dla grup zorganizowanych (małych i dużych). Organizujemy te wyjazdy na zamówienie grup. Nasze powiedzenie to WIELKA PRZYGODA W MAŁYCH GRUPACH, dlatego Wasza grupa może liczyć nawet 6 osób!

Dlaczego z nami?
TRADYCJA, KULTURA I SMAKI
Tylko podczas podróży z nami będziecie mieli okazję poznać bliżej kulturę danego kraju. Poznać – to nie tylko zobaczyć, ale także dotknąć – zasmakować. Będzie okazja to degustacji lokalnych przysmaków czy trunków. Odwiedzając zabytki, słuchając wnikliwych opowieści przewodnika to doskonała okazja by poznać kulturę, tak odległą a zarazem bliską.

Zobacz też

pozostałe wycieczki zagraniczne wielodniowe

Galeria

NAJLEPSI PRZEWODNICY
Każdy z naszych przewodników to pasjonat, dla którego prowadzenie wycieczki to nie tylko praca, ale przede wszystkim hobby. Każdy z przewodników czuwa nad waszym bezpieczeństwem oraz zawsze odpowie na nurtujące Was pytania. Każdy z naszych przewodników posiada dużą wiedzę, poczucie humoru i angażuje się z realizację programu – dzięki czemu nawet najprostsza wycieczka zamienia się w Wielką Przygodę!
UNIKATOWE PROGRAMY
Staramy się zawsze, aby obok wiedzy przewodników mieliście okazję zobaczyć niepowtarzalną przyrodę Bieszczadów oraz najważniejsze atrakcje turystyczne. Każdy program jest idealnie dopasowany, by nawet jeśli mamy tylko jeden dzień „w okolicy”, to pokażemy Wam to co najciekawsze. Posiadamy kilka AUTORSKICH programów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających uczestników.
WYGODA
Korzystając z naszych usług oferujemy kompleksową usługę, Na Wasze życzenie przygotowujemy program, dostosowany do Waszych oczekiwań, dopieramy do grupy przewodnika, instruktora. Dodatkowo nie musicie martwić się o transport, bowiem możemy pomóc Wam zorganizować także przyjazd w Bieszczady. Współpracujemy z przewoźnikami z całej Polski, którzy oferują komfortowe autokary i busy.

Facebook

X