Bieszczady – wycieczki, szlaki i historia tego regionu

Bieszczady są piękne i wyjątkowe o każdej porze roku, ale to właśnie jesienią, kiedy poranki stają się coraz chłodniejsze, a doliny pokrywają się gęstą mgłą – warto przyjechać tutaj, by odpocząć od zgiełku miasta. Nasze biuro podróży Dzikie Bieszczady oferuje szereg atrakcji dla miłośników pięknych bieszczadzkich wzgórz i połonin, a także wyjazdy w ramach imprez integracyjnych i wyjazdy firmowe, które w ostatnim czasie są dobrym sposobem na integrację pracowników.

Poznaj z nami najpiękniejsze zakątki Bieszczadów!

Dbamy o to aby każdy, kto przyjeżdża w Bieszczady mógł poznać niezwykłą historię tego regionu i odkryć prawdziwe i dzikie Bieszczady wraz z pięknymi szlakami. Zapewniamy niezwykłe przeżycia i wycieczki pod okiem instruktorów i przewodników. To, co robimy jest naszą pasją, dzięki której możemy dzielić się nią z innymi i spełniać również marzenia osób, które zaufały nam i wybrały nasze biuro Dzikie Bieszczady, udając się w niezwykłą podróż w nieznane.

Plan wycieczek w Bieszczady – odkryj z nami dzikie i wspaniałe bieszczadzkie zakamarki!

Dla najmłodszych miłośników bieszczadzkich szlaków polecamy kolonie wraz z wyjazdami survivalowymi oraz zieloną szkołę. Oferujemy też: kolonie, imprezy firmowe, wycieczki jednodniowe, zimowiska, wczasy, a także organizację wieczorów kawalerskich, panieńskich, majówek oraz przejazdy elektryczną kolejką karpacką, spływy pontonami oraz bieszczadzkie Fotosafari.

Z naszym biurem podróży możesz odkryć unikalną i jedyną w swoim rodzaju przyrodę bieszczadzką, której walory geograficzne pozwalają na podziwianie na niewielkim terenie skupiska gór, zalewów oraz rzek.
Ale Bieszczady to również burzliwa historia tego regionu, opustoszałych wsi i niedopowiedziane historie ludzi, którzy żyli i pracowali w otoczeniu połonin, górskich szczytów oraz pięknej natury. Dziś trudno uwierzyć, że wśród tej dzikiej przyrody, pełnej magii, nostalgii oraz spokoju kiedyś niemal nie istniało życie, a Bieszczady były terenem bardzo słabo zaludnionym.

Co ciekawe, to właśnie tutaj – w urokliwych, bieszczadzkich wioskach, kiedyś, ramię w ramię żyli i pracowali Rusini, Polacy, Bojkowie, Żydzi i Łemkowie. I choć minęło wiele lat, to ślady dawnych kultur widoczne są do dziś i warto poznać je wybierając się na wycieczkę w Bieszczady.

Zapraszamy również na wyjazdy zintegrowane w ramach oferty naszego biura Dzikie Bieszczady, a także na zielone szkoły w Bieszczadach, wycieczki zagraniczne – w tym wycieczki do Lwowa oraz liczne wycieczki w Bieszczady wraz z ofertą dla osób w każdym wieku: młodzieży, dorosłych i seniorów.

Facebook

X