WIOSNA - zielone szkoły, majówka

Zakochaj się na wiosnę w Bieszczadach

Dni są coraz dłuższe i cieplejsze, przyroda powoli budzi się do życia ze snu zimowego.

Zapraszamy wszystkich na WYCIECZKI SZKOLNE w Bieszczady by razem złapać pierwsze promienie wiosennego słońca. Wiosna to idealna pora do obserwacji przyrody i wyjazdów na zielone szkoły w Bieszczady. Doliny powoli pokrywają się kolorowymi kwiatami i drzewa zaczynają się zielenić. Górskie potoki nabierają wody, zaś za oknem coraz częściej da się słyszeć śpiew ptaków. Podczas zielonej szkoły i wspólnych wędrówek po Bieszczadach będziecie mogli okryć nieistniejące wsie, które na wiosnę są łatwiej dostępne. Brodząc w bieszczadzkim błocie dotrzemy do „wsi widmo”, gdzie pamiątką po dawnych mieszkańcach są najczęściej zdziczałe sady, które pięknie zakwitają na wiosnę. Przy odrobinie szczęścia odnajdziemy piwnice, studnie czy cerkwiska – to jedyne co zostało po burzliwej historii. Zielona szkoła w Bieszczadach to niezapomniana przygoda na łonie natury.

Podczas zielonej szkoły – wiosną Bieszczady będziecie mogli okryć na nowo; zarówno w przyrodzie, jak i w wyobraźni jest ona najpiękniejszą z pór roku.Wybierz gotowy pakiet zielonej szkoły lub na zamówienie możemy zaproponować coś specjalnie dla Ciebie. Wycieczka szkolna w Bieszczady to idealne połączenie nauki i zabawy.

Wiosna to także czas, kiedy ruszamy całymi rodzinami na wypoczynek. Majówka to takie przebudzenie po zimie, kiedy chcemy „złapać” odrobinę słońca. Majówka i atrakcje oferowane w Bieszczadach przez nasze biuro pozwolą Państwu spędzić aktywnie i przyjemnie czas w gronie rodziny i przyjaciół.

Majówka:

Zapraszamy na majówkę w Bieszczadach.

Zielone szkoły:

Bieszczady urokliwe miejsce każdą porą roku, idealny kierunek dla szukających uroczych widoków i scenerii na wypoczynek oraz naukę!
W ofercie Zielonych Szkół każdy z uczestników w sposób aktywny spędzi czas pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Wycieczki szkolne:

Wiosna to idealna pora do obserwacji przyrody i wyjazdów na wycieczki szkolne.
Z naszym programem to idealne połączenie nauki i zabawy. Gwarantujemy niezapomnianą przygodę na łonie natury.

Facebook

X