Lwów nocą

Wycieczka jednodniowa
KOSZT
Każdy program wyceniamy INDYWIDUALNIE. Wszystko zależy od ilości uczestników i ewentualnie wybrania opcji dodatkowych.
Przedstawioną ofertę możemy w dowolny sposób zmodyfikować zgodnie z Waszymi potrzebami i możliwościami finansowymi.
KIEDY
w dowolnym terminie przy min. 7 osobach
GDZIE SIĘ SPOTYKAMY
10:00 w Polańczyku/ przystanek koło Ronda na ulicy Zdrojowej

TYLKO Z NAMI masz okazję poznać legendarny Lwów, o którym można tyle przeczytać.

Czeka na Ciebie nie tylko zwiedzanie miasta, ale PRZEDE WSZYSTKIM poznanie urokliwych zakątków pod osłoną nocy. Pod okiem naszego przewodnika odwiedzisz najbardziej kultowe miejsca i knajpy. Spróbujesz lokalnego jedzenia i doświadczysz tego, że LWÓW NIGDY NIE ZASYPIA!

W PROGRAMIE:

– 10:00 Wyjazd busem 9os lub 24os z Polańczyka (parking obok informacji turystycznej przy rondzie na ul. zdrojowej)
– Dojazd na granicę w Krościenku k/Ustrzyk dolnych (możliwość zabrania pasażerów na trasie do Ustrzyk dolnych przez Solinę)
– Odprawa graniczna (uczestnicy koniecznie muszą posiadać ważny paszport)
– Przejazd do Lwowa. Czas wolny na obiad, kawę lub pamiątki na lwowskim bazarze.
– Spotkanie z przewodnikiem i spacer po rynku. Zwiedzanie wnętrza Opery Lwowskeiej, kasyna Szlacheckiego, Muzeum Apteki, Kamienicy Królewskiej i wejście na wieżę ratusza z widokiem na panoramę miasta.
– Wizyta we LWOWSKICH KNAJPACH z klimatem i koncert z orkiestrą dętą na żywo oraz degustacją piwa w TEATRZE PRAWDA!
– Ok północy wyjazd ze Lwowa do Polski
– Planowany przyjazd ok. 03:00 nad ranem

Koszt: 280 zł/os
(wyjazd odbędzie się przy grupie min 6uczestników, maksymalna ilość uczestników 22os)
Cena zawiera:
Transport busem z Polańczyka, opiekę pilota podczas całego wyjazdu, zwiedzanie miasta z przewodnikiem lwowskim, degustacja piw w teatrze prawda
Cena nie zawiera biletów wstępów:
20zł/os (wnętrze opery Lwowskiej, Wnętrze Kasyna Szlacheckiego, Kamienice Królewską, Wieżę widokową w Ratuszu i Muzeum – Apteka)
Przykładowe ceny we Lwowie:
Obiad 140 – 200 hr (20-30zł)
Piwo na rynku 20-30hr (3-4zł)
WALUTA:
Na terenie Ukrainy obowiązująca walutą jest Hrywna (1zł to ok 7hr). Pieniądze przydadzą się na drobne zakupy czy posiłki podczas wyjazdów. Walutę wymienimy tuż za granicą (jest po prostu lepszy kurs niż w Polsce).
UBEZPIECZENIE:
Naszych klientów ubezpieczamy w firmie UNIQA od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków i Kosztów Leczenia w UNIQA.

Dbając o Państwa komfort i profesjonalizm zachęcamy do skorzystania z naszych ofert.

Nasze wycieczki to nie tylko NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG, ale także pełen profesjonalizm i zaangażowanie naszych przewodników i pilotów.

Zobacz też

pozostałe wycieczki jednodniowe

Galeria

NAJLEPSI PRZEWODNICY
Każdy z naszych przewodników to pasjonat, dla którego prowadzenie wycieczki to nie tylko praca, ale przede wszystkim hobby. Każdy z przewodników czuwa nad waszym bezpieczeństwem oraz zawsze odpowie na nurtujące Was pytania. Każdy z naszych przewodników posiada dużą wiedzę, poczucie humoru i angażuje się z realizację programu – dzięki czemu nawet najprostsza wycieczka zamienia się w Wielką Przygodę!
UNIKATOWE PROGRAMY
Staramy się zawsze, aby obok wiedzy przewodników mieliście okazję zobaczyć niepowtarzalną przyrodę Bieszczadów oraz najważniejsze atrakcje turystyczne. Każdy program jest idealnie dopasowany, by nawet jeśli mamy tylko jeden dzień „w okolicy”, to pokażemy Wam to co najciekawsze. Posiadamy kilka AUTORSKICH programów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających uczestników.
WYGODA
Korzystając z naszych usług oferujemy kompleksową usługę, Na Wasze życzenie przygotowujemy program, dostosowany do Waszych oczekiwań, dopieramy do grupy przewodnika, instruktora. Dodatkowo nie musicie martwić się o transport, bowiem możemy pomóc Wam zorganizować także przyjazd w Bieszczady. Współpracujemy z przewoźnikami z całej Polski, którzy oferują komfortowe autokary i busy.

Facebook

X