ZIMA - kulig i zimowisko

Za oknem coraz więcej śniegu, biały puch powoli przykrywa świat a Bieszczady zasypiają w sen zimowy. Wszystko cichnie, jest sennie, spokojnie…

Bieszczady zimową porą są miejscem do wyciszenia się i odpoczynku na zimowisku lub kuligu z całą rodziną. Jest to idealna pora do obserwacji zwierząt oraz ich tropów. Zimą łatwiej wypatrzeć żubra w gęstwinie leśnej podczas wyprawy na BieszczadzkieFotosafari. Kiedy śnieg zalega proponujemy Wam spędzenie magicznych dni w najpiękniejszym zakątku ziemi.  Kuligi z pochodniami a później odpoczynek przy płonącej watrze. Zapraszamy zatem do białej, zimowej krainy Bieszczadów! Zimowe Bieszczady oferują odpoczynek w białym puchu. Specjalnie dla Ciebie organizujemy kuligi w piękniej dolinie rabskiego potoku; przejazd saniami, opowieści przy ognisku – cóż więcej potrzeba!

Dla dzieci w swojej ofercie mamy zimowiska. To czas kiedy mogą odpocząć od szkoły i skorzystać z bogatej oferty biura podróży Dzikie Bieszczady. Nasze zimowiska łączymy z tematem survivalu, zatem oprócz nauki jazdy an nartach na najmłodszych czeka mnóstwo innych atrakcji.

Wybierz interesującą Cię ofertę:

Facebook

X