Zakończenie sezonu 2018

UFF – i można by rzec ” PO SEZONIE”.
Gdy spoglądam za okno, aż trudno uwierzyć, że jutro już listopad. Słońce 🌞, przebarwiające się na żółto modrzewie a i wczoraj wypatrzyłam na łąkach kwiaty (hmm muszę dziś sprawdzić, co to za zimowe okazy, ale na pewno widziałam stokrotki!).

‼️To był intensywny SEZON 2018 ‼️Praca na pełnych obrotach, gdzie wielokrotnie brakowało doby – a wszystko po to, byście mogli wrócić zadowoleni z pobytu w Bieszczadach .
To był czas, gdzie Wasza radość, uśmiech i słowa „dziękujemy – na pewno tu wrócimy” z realizowanych programów, atrakcji była największą zapłatą. To nasza satysfakcja, że dzięki naszej pracy (która jest także naszym hobby), sprawiamy, że chcecie wrócić znów w DZIKIE BIESZCZADY!


➡️Praca „od kulis” i przygotowanie ofert nie bywa łatwe; często to wykonanie tysiąca telefonów, napisanie setki e-maili, wielu nieprzespanych nocy, to odciski, zdarte buty i brodzenie w deszczu. Z drugiej strony jakby nie patrzeć to niezwykła przygoda! To poranki i wschody słońca, to obserwacja gwiezdnego nieba i wsłuchiwanie się w odgłosy lasu, to spotkania z leśnymi mieszkańcami, picie wody z górskich strumieni i noce przy ognisku przy dźwiękach gitary.
W tym wszystkim należą się też podziękowania osobom, które z zapałem realizowały swoją pracę Michał ŚwiderPaulina SzyndlerMateusz LenartPiela MirosławKrzysztof BurnatKamil PawłowskiNathan WilliamsMałgorzata Kukla MarkucMichał Bényey – to dzięki nim, ten sezon był łatwiejszy 💐 .

Teraz przychodzi czas na chwilę oddechu, by złapać „wiatr w żagle”. To czas podsumować/ nowych pomysłów (na które oczywiście chętnie czekamy – może macie dla nas jakieś rady/sugestie)🤔

Nie opuszczamy Was jednak i nie zapadamy w sen zimowy, by obudzić się w maju – wraz z promieniami słońca. Zimą też czekają na Was atrakcje, w pocie czoła przygotowujemy oferty na przyszły rok, ale… jest jakoś spokojniej, ciszej i czas płynie jakby jeszcze wolniej.

Dziękujemy WSZYSTKIM ❤️i każdemu z osobna 🌻 za zaufanie i zapraszamy znów do skorzystania z oferty DZIKICH BIESZCZAD!

Facebook

X