Witamy!

Witamy Was na naszej stronie Biura Podróży Dzikie Bieszczady.

Znajdziecie tu opisy atrakcji w Bieszczadach, oferty naszego biura oraz propozycje programów na wypoczynek. Oprócz organizacji wypoczynku świadczymy także usługi przewodnickie po Bieszczadach, Ukrainie, Węgrzech czy Rumunii.

W swojej ofercie mamy propozycje wypoczynku podczas długiego WEEKENDU MAJOWEGO.

Wybierasz się w Bieszczady na długi weekend majowy? Mamy propozycje zagospodarowania czasu właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą WYCIECZEK JEDNODNIOWYCH ORAZ ATRAKCJI przygotowanych specjalnie na „majówkę”.

Wszystkie proponowane przez nas wycieczki i atrakcje są prowadzone przez najlepszych przewodników i instruktorów. Podczas spływu nad Twoim i rodziny, przyjaciół bezpieczeństwem czuwa ratownik.

NOWOŚCIĄ jest stworzona przez nas nowa ATRAKCJA TURYSTYCZNA – WIOSKA SURVIVALOWA polecana RODZICOM Z DZIEĆMI! Zapraszamy Cię z rodziną do Bystrego k/ Baligrodu, gdzie czeka mnóstwo atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

Zachęcamy, by kontaktować się z nami jeszcze przed przyjazdem w Bieszczady, aby nie brakło miejsc na wycieczce, którą sobie wybierzecie. Rezerwacji można dokonać poprzez wysłanie maila lub wystarczy jeden telefon: 697 718 163

29.04.2018
(niedziela)

30.04.2018
(poniedziałek)

1.05.2018
(wtorek)

2.05.2018
(środa)

3.05.2018
(czwartek)

4.05.2018
(piątek)

5.05.2018
(sobota)

6.05.2018
(niedziela)

SPŁYW PONTONAMISPŁYW PONTONAMISPŁYW PONTONAMI
Wycieczka ROWEROWAWycieczka ROWEROWA
Rejs JACHTEMRejs JACHTEM
Bieszczadzki PATROLBieszczadzki PATROLBieszczadzki PATROL
Bieszczadzkie SAFARIBieszczadzkie SAFARIBieszczadzkie SAFARIBieszczadzkie SAFARIBieszczadzkie SAFARIBieszczadzkie SAFARIBieszczadzkie SAFARIBieszczadzkie SAFARI

Facebook

X