1.05 i 3.05 SPŁYW PONTONAMI rzeką San

San to kręta i spokojna rzeka. Podczas naszego spływu zobaczycie dzikie zakamarki najdłuższej rzeki w Bieszczadach. Podczas całego spływu będzie czuwał nad waszym bezpieczeństwem Instruktor – Ratownik. Na zakończeniu spływu OGNISKO z kiełbaską

Naszą pasją jest pływanie po rzekach i czerpanie z tego radości, którą chcemy się z Wami podzielić.

San to najłatwiejsza górska rzeka w Polsce – jest to alternatywna aktywnego wypoczynku w Bieszczadach. Spływ to atrakcja dla KAŻDEGO! Plener spływu w malowniczych górach to spełnienie marzeń amatorów i profesjonalistów, dla których uwiecznianie przyrody na fotografiach jest sposobem na realizację kreatywnych zamierzeń. Nie da się też ukryć, że trudno o lepszy sposób na relaks, natomiast wysiłek fizyczny i umysłowy – świetnie wpłyną na regenerację organizmu oraz ukojenie nerwów.

» Miejsce spotkania: Lotnisko za mostem w Sanoku (jadąc na Skansen w Sanoku)

» Godzina: 12:00

2.05.2019 NOCNY LWÓW

TYLKO Z NAMI masz okazję poznać legendarny Lwów, o którym można tyle przeczytać.

Czeka na Ciebie nie tylko zwiedzanie miasta, ale PRZEDE WSZYSTKIM poznanie urokliwych zakątków pod osłoną nocy. Pod okiem naszego przewodnika odwiedzisz najbardziej kultowe miejsca i knajpy. Spróbujesz lokalnego jedzenia i doświadczysz tego, że LWÓW NIGDY NIE ZASYPIA!

» Kiedy: 2.05.2019

» Koszt: 180zł/os

» Gdzie się spotykamy: 10:00 w Polańczyku/ przystanek koło Ronda na ulicy Zdrojowej

W programie:

– 10:00 Wyjazd busem 9os lub 24os z Polańczyka (parking obok informacji turystycznej przy rondzie na ul. zdrojowej)
– Dojazd na granicę w Krościenku k/Ustrzyk dolnych (możliwość zabrania pasażerów na trasie do Ustrzyk dolnych przez Solinę)
– Odprawa graniczna (uczestnicy koniecznie muszą posiadać ważny paszport)
– Przejazd do Lwowa. Czas wolny na obiad, kawę lub pamiątki na lwowskim bazarze.
– Spotkanie z przewodnikiem i spacer po rynku. Zwiedzanie wnętrza Opery Lwowskeiej, kasyna Szlacheckiego, Muzeum Apteki, Kamienicy Królewskiej i wejście na wieżę ratusza z widokiem na panoramę miasta.
– Wizyta we LWOWSKICH KNAJPACH z klimatem i koncert z orkiestrą dętą na żywo oraz degustacją piwa w TEATRZE PRAWDA!
– Ok północy wyjazd ze Lwowa do Polski
– Planowany przyjazd ok. 03:00 nad ranem

KOSZT: 180zł/os
(wyjazd odbędzie się przy grupie min 6uczestników, maksymalna ilość uczestników 22os)

Cena zawiera: Transport busem z Polańczyka, opiekę pilota podczas całego wyjazdu, zwiedzanie miasta z przewodnikiem lwowskim, degustacja piw w teatrze prawda

Cena nie zawiera biletów wstępów: 20zł/os
(wnętrze opery Lwowskiej, Wnętrze Kasyna Szlacheckiego, Kamienice Królewską, Wieżę widokową w Ratuszu i Muzeum – Apteka)

Przykładowe ceny we Lwowie:

Obiad 140 – 200 hr (20-30zł)
Piwo na rynku 20-30hr (3-4zł)

WALUTA:
Na terenie Ukrainy obowiązująca walutą jest Hrywna (1zł to ok 7hr). Pieniądze przydadzą się na drobne zakupy czy posiłki podczas wyjazdów. Walutę wymienimy tuż za granicą (jest po prostu lepszy kurs niż w Polsce).

UBEZPIECZENIE:

Naszych klientów ubezpieczamy w firmie AXA od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków i Kosztów Leczenia w TU AXA.

Dbając o Państwa komfort i profesjonalizm zachęcamy do skorzystania z naszych ofert.

Nasze wycieczki to nie tylko NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG, ale także pełen profesjonalizm i zaangażowanie naszych przewodników i pilotów.

4.05.2019 – NA DACHU BIESZCZAD PIKUJ

Wspaniały punkt widokowy, wynikający z faktu, iż szczyt wznosi się aż 1408m nad otaczającym go terenem. Na zachodzie można dostrzec najwyższe szczyty Polskich Bieszczadów – Tarnicę, Kińczyk Bukowski i Wielką Rawkę.

» Trasa przejazdu busa: Polańczyk Kościół (4:30) – Polańczyk skrzyż. (4:30) – Solina PKS (4:40) – Bóbrka skrzyż. (4:50) – Myczkowce zapora (5:00) – Ustrzyki Dolne (5:15)

» Koszt: 150zł/os

Na przełomie lat 1933/1935 staraniem Przemyskiego Towarzystwa Narciarzy zostało oddane do użytku schronisko pod Pikujem. Dziś pozostały już tylko ruiny. Na szczycie odnajdziemy kilkumetrowy obelisk poświęcony pierwszemu prezydentowi Czechosłowacji Tomášowi Masarykowi. Do 1772 przez Pikuj przebiegała granica między Koroną Królestwa Polskiego a Królestwem Węgier. Przed II wojną światową przez szczyt przechodziła południowa granica Rzeczypospolitej Polskiej pierwotnie granica polsko-czechosłowacka, a później granica polsko-węgierska, która istniała do 28 września 1939 r. a formalnie do 31 grudnia 1945.

HUŚLA ZNACZY PIKUJ

– Wyjazd z Bieszczadów w godzinach wczesno – porannych i przekroczenie granicy w Krościenku
– Przejazd przez Stary Sambor – Turka – Mohnate dojazd do miejscowości Husne Wyżne
– Przygotowanie się na wyjście szczyt czerwonym szlakiem
– Spacer górski na Połoniny (ok 3h) i zdobycie NAJWYŻSZEGO szczytu Bieszczadów Pikuj 1408m n.p.m. Odpoczynek na szczycie, skąd rozpościera się wspaniała panorama na Dzikie Bieszczady
– Zejście szlakiem do wsi Biłasowice. Łączny czas przejścia ok 6h
– Obiad w Rozłuczu (dodatkowo płatne wg. zamówienia)
– Powrót w Bieszczady w godzinach późnowieczornych

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ:
-wycieczka wymaga dobrej kondycji fizycznej, oraz niezbędny ubiór i wyposażenie do turystyki górskiej, podstawowa apteczka medyczna,
– uczestnicy wycieczki muszą posiadać PASZPORT (min. 3 miesiące przed upływem jego ważności)

WALUTA:
Na terenie Ukrainy obowiązująca walutą jest Hrywna (1zł to ok 7hr). Pieniądze przydadzą się na drobne zakupy czy posiłki podczas wyjazdów. Walutę wymienimy tuż za granicą (jest po prostu lepszy kurs niż w Polsce).

UBEZPIECZENIE:
Naszych klientów ubezpieczamy w firmie AXA od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków i Kosztów Leczenia w TU AXA.

Nasze wycieczki to nie tylko NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG, ale także pełen profesjonalizm i zaangażowanie naszych przewodników i pilotów.

*organizator zastrzega sobie prawo zmiany tras wycieczek górskich w przypadku złych warunków pogodowych i innych uzasadnionych bezpieczeństwem okoliczności wynikłych w trakcie przejścia

CODZIENNIE: BIESZCZADZKIE FOTOSAFARI

Przygoda dla prawdziwych fanów przyrody i fotografii. Przewodnik zabierze Was na wschód słońca naszym samochodem terenowym.

  • Rekreacyjny przejazd leśnymi stokówkami w poszukiwaniu tropów dzikich zwierząt. Spacer po lesie nieutartymi ścieżkami. Obserwacja i fotografia zwierzyny połączona z rekreacyjnym przejazdem po bieszczadzkich bezdrożach
  • Spotkanie: Na parkingu przy Muzeum Przyrodniczym „Knieja” w Nowosiółkach
  • Codziennie o godz. 4:00 rano 

» Koszt: 500zł / za grupę 1-6 uczestników

Facebook

X