LATO - kolonie, obozy i wycieczki jednodniowe

to czas relaksu i trudno o lepszą scenerię do aktywnego wypoczynku niż krajobraz górki Bieszczad.

Tutaj odpocząć można od miejskiego zgiełku, pogoni za pracą i karierą, wyczerpujących obowiązków domowych. Każdego, kto chce poznać prawdziwe oblicze tego przepięknego regionu, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biura Podróży Dzikie Bieszczady.

Nasz przewodnik chętnie oprowadzi po nieznanych szlakach, wskaże najciekawsze miejsca, opowie o fenomenach tutejszej przyrody. Wykwalifikowany przewodnik po Bieszczadach to gwarancja odkrycia tego, co na co dzień chowa się przed ludzkim wzrokiem. Obserwacja przyrody – dzikich ptaków, niesamowitych roślin, a nawet niedźwiedzi – dostarczy niezapomnianych wrażeń osobom w każdym wieku. Każdy dzień to spojrzenie na soczystą zieleń, która mieni się w promieniach letniego słońca, natomiast wieczorami warto spojrzeć w górę – ku niebu by obserwować gwieździste niebo nad Bieszczadami. Okres wakacyjny to czas by wyruszyć w podróż, poznać swój kraj, naszych sąsiadów. W swojej ofercie posiadamy jednodniowe wycieczki „za miasto”, które są idealnym sposobem na poznanie historii regionu i aktywne spędzenie czasu. Podczas wycieczek jednodniowych możecie wybrać się z nami na Ukrainę, zdobyć najwyższy szczyt Bieszczadów – Pikuj czy wykąpać się w grotach skalnych na Węgrzech. Biuro Podróży Dzikie Bieszczady oferuje szereg atrakcji, które zapewniamy podczas pobytu. Czeka na Ciebie: spływ pontonami czy wizyta w wiosce survivalowej. Ofertę wycieczek jednodniowych odnajdziecie na ulotkach w Bieszczadach, które znajdują się w najlepszych hotelach.

W wakacyjne dni nie zapominamy też o tych najmłodszych – ich zapraszamy na prawdziwą BIESZCZADZKĄ PRZYGODĘ na organizowanych koloniach. Nasze obozy to doskonała zabawa i wypoczynek w górskim klimacie. Kolonie survivalowe, językowe czy z adrenaliną sprawiają, że bogaty program i wykwalifikowana kadra sprawi, że na długo pozostaną w pamięci najmłodszych. Wakacyjne obozy w Bieszczadach to czas, kiedy Wasze dziecko może poznać przyjaciół, a także zdobyć nowe umiejętności podczas 11 dni!

Wybierz interesującą Cię ofertę:

Facebook

X