Wycieczki jednodniowe

Dzięki Nam możesz zobaczyć całe Bieszczady i nie tylko. Proponujemy wycieczki z przewodnikiem, dzięki któremu poznacie najciekawsze zakątki tego regionu, ale również opowie Wam o tych górach bo BIESZCZADY – to Nasza pasja.

ZAPRASZAMY w DZIKIE BIESZCZADY

Ogólne warunki uczestnictwa w imprezie turystycznej 2016 [pdf]


NASZE PROPOZYCJE NA WYCIECZKI JEDNODNIOWE:

UWAGA: Wycieczki podzielone są na dni, jednak dla grup zorganizowanych istnieje możliwość organizacji każdej z tych wycieczek w dowolny dzień. Wycieczki z Bieszczadów są organizowane niemal codziennie. Z nami będziecie mogli poznać piękno Bieszczad, a także odwiedzić „sąsiadów” na Ukrainie i Słowacji. Ponadto oferujemy wyjazdy na Węgry, by skosztować smacznego Tokajskiego wina.

WYCIECZKI PO BIESZCZADACH

BIESZCZADZKA OBWODNICA – zobacz z nami najpiękniejsze i NAJWAŻNIEJSZE miejsca w Bieszczadach.     Tylko z nami czeka Cię przygoda na PĘTLI BIESZCZADZKIEJ. 

BIESZCZADZKIE SMAKI POŁONIN – Wdrap się z nami na najsłynniejszą POŁONINĘ WETLIŃSKĄ. Z nami będziesz mieć okazję poznać „Bieszczadzkie Smaki”. Odwiedzimy bacówkę i dowiecie się jak produkuje się sery, spróbujecie lokalnych FUCZKÓW czy chleba ze smalcem. A do zaostrzenia smaków posłuży nam WINO WĘGIERSKIE, bowiem znajdujemy się na WINNYM SZLAKU.

                                                                                                                                                                                                         WOKÓŁ BIESZCZADZKICH JEZIOR – Bieszczady to nie tylko SOLINA. Podczas naszej wycieczki zabierzemy Cię także nad drugie JEZIORO MYCZKOWIECKIE. Będziecie mieli także okazję spróbować lokalnego piwa z URSA MAIOR.

TRAPERSKA WYPRAWA – Zabierzemy Cię w najpiękniejszą Dziką Dolinę Rabskiego potoku. Czeka na Was wyprawa WOZAMI TRAPERSKIMI, degustacja wody arsenowej i poszukiwanie KRYSZTAŁU GÓRSKIEGO! Dodatkowo spacer przez nieistniejącą wieś Rabe i ognisko nad J. Bobrowym

SPŁYW PONTONAMI- Zapraszamy na wspaniałą przygodę na rzekę SAN! Czeka na Was flisacka przygoda, która zakończy się ogniskiem z kiełbaskami i pokazem wędkarstwa muchowego.

BIESZCZADZKIE FOTOSAFARI – Wyprawa, która zmusi Cię wstać wcześniej – tylko po to, by zobaczyć budzący sie dzień, WSCHODZĄCE SŁOŃCE nad Bieszczadami! Wyprawa nieutartymi szlakami, będziemy „błądzić” po lesie w poszukiwaniu leśnych mieszkańców – wszystko po to, by spotkać na swej drodze wilka, ŻUBRA czy niedźwiedzia.

 

WYCIECZKI NA WĘGRY

MISZKOLC – BASENY TERMALNE I SŁODKIE WINO – Polak – Węgier dwa bratanki… Zapraszamy do kraju słodkiego wina i ostrych papryczek. TYLKO Z NAMI będziecie mogli skosztować GULASZU WĘGIERSKIEGO czy odwiedzić miasteczko wpisane na listę UNESCO – TOKAJ. Dodatkowo wizyta w GROTACH SKALNYCH na basenach.

WYCIECZKI NA UKRAINĘ

SENTYMENTALNY LWÓW – Zabytkowe kamienice, wąskie i gwarne uliczki i wrażenie, że czas się zatrzymał. Zapraszamy na Ukrainę, gdzie z przewodnikiem lwowskim, będziecie mieli okazję poznać uroki miasta. Pokażemy Wam ukryte pośród ulic wspaniałe kamienice, odwiedzimy cmentarz, na którym pochowani są nasi rodacy. Będziecie mieli okazję kupić najsłodsze krówki i spróbować „lwowskich” przysmaków.

TRUSKAWIEC – w kierunku uzdrowiska: Czeka na  Ciebie wizyta w jednym z uzdrowisk na Ukrainie, degustacja wody czy pokaz w DELFINARIUM! Dodatkowo podczas podróży zapierająca dech w piersiach, żółto-czerwona kolorystyka lasów liściastych – pozwoli odciąć się od świata codziennego i przenieść się do „innego świata”.

Wycieczki zorganizowane odbywają się mniejszymi busami lub autokarami.

Rodzaj transportu dostosowany jest do ilości uczestników.
Wszystkie środki transportu są komfortowe, dostosowane do podróży.

Komentowanie jest wyłączone