Fotosafari Team

Jesteśmy przewodnikami beskidzkimi i instruktorami survivalu. Razem prowadzimy Biuro Podróży Dzikie Bieszczady. Większość naszego życia spędziliśmy w Bieszczadach, chociaż czasami pozwalamy sobie również na zdobywanie innych zakątków świata. Oferta naszego biura obejmuje najlepiej znany nam region – Bieszczady.

Prowadzimy wyjazdy skierowane dla wszystkich, którzy chcą poznać ten obszar. Od najmłodszych, zaczynając dopiero przygodę z górami, po młodzież, dorosłych i seniorów którym poświęcamy dużo uwagi. Organizujemy imprezy dla grup zorganizowanych, wycieczek szkolnych jak również klientów indywidualnych, którym spędzanie wolnego czasu dostosujemy do ich wszelkich oczekiwań. Nie obce są nam również krainy na wschód i południe od Polskich granic, dlatego też w naszej ofercie znajdziecie wyjazdy na Ukrainę, Węgry i Rumunię. Celem naszych wyjazdów jest nie tylko piękna przyroda, dzikie zwierzęta lecz także wspaniałe zabytki, kultura i historia regionu.

Z nami możesz przeżyć to, co inni przeczytają w książkach lub zobaczą w Internecie!
W wolnych chwilach sami podróżujemy. Poznając za każdym razem na nowo nasze Bieszczady jak również inne miejsca na świecie. Na bieżąco nasze wyjazdy można śledzić na facebooku: http://facebook.com/UlekwPodrozy.

fotosafari01 Kuba i Ula – główni sprawcy tego bałaganu

Przewodnicy, dziennikarze i podróżnicy. To ich główne i wspólne pasje. Prócz tego świeżo pieczone małżeństwo, które zajmuje się organizacją Waszego czasu wolnego. W Bieszczadach od urodzenia – choć w każdej wolnej chwili jeżdżą na swoim motorku.

Mieszkają w Nowosiółkach, gdzie bez problemu można ich spotkać.Pierwsza ich wspólna wyprawa: Połonina Caryńska 1297m.n.p.m.

Ostatnia ich wyprawa: we dwójkę na motorze do Albanii i z powrotem.

Następna wyprawa: wokół Morza Czarnego.
fotosafari02 Jurek i Henia – to przez nich chodzimy po górach

Na co dzień prowadzą muzeum Przyrodniczo-Łowieckie „Knieja” w Nowosiółkach. Jurek – przewodnik, leśnik, myśliwy.Henia – szefowa, matka, żona i też poluje, więc lepiej nie podskakiwać. Podróżują i polują.

Pierwsza ich wspólna wyprawa: Połonina Wetlińska 1228m.n.p.m.Ostatnia ich wyprawa: Beskid Niski – tak bez celu, oby odpocząćNastępna wyprawa: znów Syberia – tym razem po Niedźwiedzia
fotosafari03 Młody – Paweł Wałachowski

Przewodnik po Muzeum „Knieja”, myśliwy i instruktor imprez Fotosafari. Obecnie studiuje Ochronę Środowiska, więc nie bez powodu przyrodnik i miłośnik gór. Specjalizuje się w wyrobach domowych:
– syrop z Mniszka Lekarskiego
– wszelkiego rodzaju białe i czerwone wina słodkie

NASI PRZEWODNICY I INSTRUKTORZY:

Tadeusz Kawulicz

Nasz niezapomniany przewodnik po Bieszczadach, Węgrach i Ukrainie, ratownik wodny WOPR.
Dziś wędruje po niebieskich połoninach…
fotosafari05 Marcin Sondej

Jestem Przewodnikiem Beskidzkim z uprawnieniami na Beskidy Wschodnie i Zachodnie. Ponadto oprowadzam wycieczki po Rumunii – Transylwania i Karpaty Południowe (wycieczki trekingowe). Posiadam uprawnienia pilota wycieczek, jestem Przodownikiem Turystyki Górskiej na całe Beskidy.

fotosafari06 Magdalena Sudacka

Z wykształcenia jestem magistrem turystyki i rekreacji. Ponad 10 lat temu związałam się z SKPB Rzeszów, gdzie zaczęła się moja przygoda z przewodnictwem.
Góry i podróże to moja pasja, a jednocześnie praca, która daje mi bardzo dużo satysfakcji.
Jestem doświadczonym przewodnikiem górskim oraz pilotem wycieczek. Obsługuję wycieczki przeznaczone zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, młodzieży czy osób niepełnosprawnych.
Zawsze staram się, aby trasa oraz przekazywane informacje były dostosowane do indywidualnych zainteresowań grupy.
Gwarantuję rzetelną i miłą obsługę podczas wspólnie spędzonego czasu.

fotosafari07 Paweł Jaruzalski

Moją największą pasją są sport i podróże. Najbardziej lubię łączyć obie te rzeczy
i pokazywać innym jak ciekawy jest taki sposób spędzania wolnego czasu.

Jestem pilotem wycieczek, instruktorem narciarstwa, instruktorem survivalu, wychowawcą kolonijnym. Ponadto uczę jeździć na rolkach, chodzę po górach, żegluję, jeżdżę na rowerze MTB, amatorsko fotografuję. Obecnie jestem w trakcie kursu przewodnickiego w SKPB Rzeszów.

Zapraszam na moją stronę internetową http://jaruzalski.pl/

Komentowanie jest wyłączone