Cisna – stolica Bieszczadzkich Aniołów

Miejsce gdzie nikogo nie dziwi ktoś z długa brodą, kapeluszem a w ręku  z dłutem i  kawałkiem drewna. To stolica naszych artystów czy tez Zakapiorów Bieszczadzkich. To tutaj spotykają się oni by przy stołach z siekierami, by gawędzić do rana o tym bieszczadzkim życiu. W kuflach mocny trunek a powieści same się piszą… To stolica ludzi gór, którzy odnaleźli swoje miejsce w Bieszczadach.

ATRAKCJE:

 – Bar „Siekierezada” z ciekawą ekspozycją zdjęć, rzeźb i obrazów. Siekiery powbijane stół, miejsca przy barze podpisane imionami tym, którzy się najbardziej przysłużyli dla Bieszczadzkiej poezji, rzeźby i malunku.

– Atamania Ryszarda Szocińskiego, czyli galeria największego z bardów.

– Kapliczka poświęcona tym, którzy odeszli na „Niebiańskie Połoniny”.

– przystanek kolejki wąskotorowej za Siekierezadą.

– prelekcje o ikonie w pracowni Veraikon.

iko_gory – czerwony szlak beskidzki prowadzący w pasmo połonin lub pasmo wysokiego działu.

WYBIERZ SIĘ NA JEDNODNIOWĄ WYCIECZKĘ DO CISNEJ:

– wyprawa z przewodnikiem na połoniny

– prelekcja o ikonach

– przejazd Kolejką Bieszczadzką

– spotkanie z bieszczadzkim zakapiorem

– niezapomniane widoki

iko_lozko Wilczy Jar – ośrodek położony na malowniczym wzgórzu nad Cisną. Z tego miejsca można obserwować bieszczadzkie Połoniny. 14 miejsc noclegowych
w pokojach dwu-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Każdy pokój dodatkowo wyposażony w WiFI. Dodatkową możliwością jest korzystanie ze SPA
(sauna fińska, sauna mokra, solarium, grota solna,  jacuzzi, masaże).

iko_lozko 
Ośrodek wypoczynkowy Wołosań – 1 apartament, 27 pokoi – 2 osobowych z pełnym zapleczem sanitarnym, 2 pokoje 4 osobowe i pokój dostosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej. Idealne miejsce dla osób, które chcą połączyć przyjemne z pożytecznym. Ośrodek dysponuje restauracją i kawiarnią. Położenie zachęca do odwiedzenia osoby, które chodzą po górach, ale także to miejsce dobre na zorganizowanie konferencji czy wypoczynku firmowego.

Komentowanie jest wyłączone