Berezka – przystanek przed Soliną

Przez wielu turystów omijana, inni zatrzymują się tu tylko, że brakło miejsca na Solinie i Polańczyku. Inni po prostu nie lubią zgiełku, a zależy im na dobrej lokalizacji. Niewiele można o tej miejscowości powiedzieć, ale lokalizacją na pewno przyciąga ceniących sobie spokój. Połączenie tych walorów powoduje, że miejscowość jest godna uwagi.

ATRAKCJE:

– ruiny cerkwi.

​- stadnina koni.

– kryty basen i SPA.

– pomniki przyrody: 3 dęby i 1 sosna.

iko_cerkiew – Bereźnica Niżna  – dawna wieś, gdzie jeszcze dziś można odnaleźć ślady dawnej osady.

WYBIERZ SIĘ NA JEDNODNIOWĄ WYCIECZKĘ PO BEREZCE:

– zapora w Solinie i Myczkowcach
– rejs statkiem po Jeziorze Solińskim
– punkt widokowym nad Polańczykiem
– zwiedzanie zapory Solińskiej wewnątrz
– cudowne źródełko wody w Myczkowcach

berezka02

   NOCLEGI:

iko_lozko Karino jest to pensjonat, który łączy noclegi i relaks. Tutaj możecie skorzystać z prawdziwego SPA&WELLNES. Ośrodek oferuje basen, jacuzzi, masaże i zabiegi upiększając. Dla tych, którzy potrzebują trochę wrażeń w Karino znajdzie stadninę koni. Bo przecież każdy wie, że nie zaa okna autokaru, nie pieszo, ale właśnie z grzbietu konia najpiękniej wyglądają góry.

iko_lozko Leśniczówka – w pensjonacie jest do dyspozycji 19 pokoi 2,3,4 osobowych. Każdy pokój wyposażony jest w pełny węzeł sanitarny. Turyści mają tutaj do dyspozycji obszar dwóch hektarów, na których znajdziecie plac zabaw oraz chatę grillową. Dla tych aktywnych leśniczówka oferuje wypożyczalnie sprzętu : rowerów, skuterów czy kijków nornic walking. 

Zarezerwuj nocleg już teraz!

Komentowanie jest wyłączone