Atrakcje w Bieszczadach – aktywny wypoczynek

ZABIESZCZADUJ Z NAMI W NOWOSIÓŁKACH

PARK LINOWY

Kto z Was chce zmieżyć się ze swoimi słabościami, pokanać lęk wysokości ? Zapraszamy więc do Nowosiółek, gdzie w lesie odnajdziecie  dawkę adrealiny. Tylko z nami wspinaczka po ścianie opon, wędrówka po mostkach z wąskimi kładkami, spacer po moście panamskim, zjazd na tyrolce czy schodzenie po ruchomej drabince! 

Oferta dla całych rodzin, program dla szkół, specjalne rabaty dla grup zorganizowanych, oferta na zajęcia integracyjne dla firm.

atrakcje01 atrakcje01 atrakcje03

 PRZEJAZDY UAZ-ami PO BIESZCZADACH

Rekreacyjne przejazdy samochodami terenowymi marki UAZ – to niezapomniane przeżycie. Auto bez „dachu i okien” zabierze Was na wyprawę po najdzikszych miejscach w Bieszczadach. Podczas takkiego przejazdu poznajemy świat flory i fauny Bieszczadzkiej. Przejazd przez niesitniejece wsie, dotarcie do retorów, gdzie wciąz wypaleny jest węgiel drzewny – to tylko niektóre elementy naszej wyprawy. Trochę będzie trzęsło, nie  zabraknie też błota i kurzu – wszystko jednak stworzy jedną całość i wspaniałą przygodę.

atrakcje04 atrakcje05 atrakcje06

BIESZCZADZKIE FOTOSAFARI

Spacer po Bieszczadzkich bezdrożach +  fotografia + przejazd UAZ-em + obserwacja dzikiej przyrody = wyprawa, na której koniecznie musisz być!

Bieszczadzkie Fotosafari to wyprawa, która łączy ze sobą aktywny wypoczynek z możliwością obserwacji i fotografi zwierząt w ich naturalnym środowisku. Wyprawy rozpoczynamy o świcie lub tuż przed zmierzchem, kiedy najłatwiej zobaczyć żerującą zwierzynę.​Podczas wyprawy odwiedzany zacisze Karpackich lasów, obserwujemy świat z ambony lub czatowni. Na takie wyjście zabieramy max. 6osób, co daje nam większą szansę na zobaczenia dzikich zwięrząt. Istnieje jednak możliwość organizacji takiej wyprawy dla całej zorganizowanej grupy.

atrakcje07 atrakcje08 atrakcje09

SZKOLENIE ZAKAPIORA BIESZCZADZKIEGO

Bieszczadzki zakapior to człowiek artysta, który musiał niejednokrotnie zmierzyć się z trudnościami spotykanymi w życiu. Mamy dla Was również taką „ścieżkę”, którą musiecie pokonać, by otrzymać miano „Zakapiora”.

Przed Wami do pokonania tor przeszkód : strzelanie z łuku, rzuty podkowami i siekierami, przeciąganie liny, wbijanie gwoździ czy też bieg w workach. Po  zakończeniu możliwość organizacji ogniska ze strawą i rozdanie certyfikatów. 

atrakcje10 atrakcje11 atrakcje12

NOC PRZETRWANIA 

Połączyć pokolenia to nie lada wyzwanie! Oferta skierowana dla rodzin z dziećmi, które chcą wspólnie na nowo odnaleźć siłę i chęć we wspólnym działaniu. Wyprawy mają różny charakter, w zależności od ilości osób czy też wieku uczestników. Podczas takiej wyprawy trzeba wspólnie wybudować szałas, rozpalić ognień za pomocą krzesiwa, mapa + kompas czyli powrót do tradycyjnych metod odnajdywania kierunków świata. Podczas zabawy wykorzystamy elementy survivalu, nauczymy się podstawowych węzłów ratunkowych i marynarskich.

DODATKOWO:

– możliwość organizacji wyprawy przy wykorzystaniu GPS-ów

– wyprawa po skarb – czyli odnalezienie starej osady i poszukiwanie „skarbu”

– zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej

– organizacja wyprawy integracyjnej dla firm

atrakcje13 atrakcje14 atrakcje15

Komentowanie jest wyłączone